Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra tudjam szeretni az embereket és ne idegesítsenek?

Figyelt kérdés
Régen mosolygós,kedves voltam.Kasszás voltam egy gyorsétteremben,ahol dicsértek a vendégekkel való udvarias,kedves viselkedésem miatt(hónap dolgozója is lettem)de sajnos a türelmem (1 év alatt)elfogyott az idióta emberek mai mentalitása miatt.Szinte idegroncsként jöttem el a munkahelyemről,önszántamból,mert találtam egy jobban fizető munkahelyet.Mindenki büszke rám,hiszen a minimálbérnél végre többet fogok keresni.De ez is csak rajtam múlik,ugyanis ügyfelekkel kell itt is foglalkoznom,és félek,hogy nem tudok már olyan kedves és megnyerő lenni mint régen,félek,hogy nem tudok jól teljesíteni az új munkahelyemen.Undorodok az emberektől,az utcán is ha látom őket,szinte mindegyiket fejbe vágnám,még az állatokat is sokkal szeretetre méltóbbnak tartom,és jobban sajnálom.Egyszerűen idegesít minden ember,falra tudnék tőlük mászni!Szeretnék megint szocializálódni,normális életet élni,és szeretni az embereket,látni bennük a jót,de nem megy :( Aki vendéglátásba,kereskedelembe dolgozott,nem érez így?
2012. szept. 6. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Dolgoztam kb 1 évet diákmunkán egy boltban mint árufeltöltő/eladó.Mondjuk nem sok az tény :D Szerintem kicsit más szemlélet kell hozzá nem szabad túl komolyan venni őket mert bele őrülsz.A sok hülyeséget rájuk kell hagyni ne agyalj dolgokon.Vannak kedves rendes értelmes emberek is azért.A lényeg hogy lazán vedd az egészet.És ne vegyél semmit magadra.Csak lazán relax.
2012. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!