Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szép név?

Szerintetek ez szép név?

Figyelt kérdés
Emerencia. Először egy ismerősömnél találkoztam ezzel a névvel. Nekem nagyon megtetszett, gyerkőcöm is így szeretném majd hívni. Viszont bárkinek említem kinevet. Tetszik valakinek ez a név rajtam kívül?

2012. szept. 6. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját ízlésed szerint dönts! Ne hallgass másokra! És nekem őszintéén tetszik az Emerencia név!Nagyon aranyos,lányos név!Becézve is szép pl:Emi:)
2012. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik is, meg nem is. De ne foglalkozz másokkal!
2012. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem szép, ennél sokkal szebb magyar lánynevek vannak, de te tudod :)
2012. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik. Túl hosszú név szerintem, viszont az tetszik benne, hogy egy határozott komoly név, amelyet kislány korban lehet aranyosan becézni, Emi, Enci mégis felnőtt korban egy komoly szép neve lesz.

A szűk családod és a gyermek apja legyenek akiknek a véleménye számítson. Ha a párod is bele egyezik a névbe, akkor add bátran. Általában a férfiak fiú nevekben határozottabbak, lehet velük kompromisszumot kötni. :)

2012. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem szép név, és a keresztlányomat is így hívjak. 4 éves.
2012. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kissé arisztokratikus, és kicsit hosszú is, úgyis becézni fogják! Az én nevem is nagyon szép egészben, de nincs ember, aki kimondaná!!Pedig a nevek egészben szépek szerintem, de itt MO-n nem szokás tiszteletbe tartani, ha valaki azt kéri, hogy ne becézzék. Egyébként pedig ne törődj senki véleményével, ha ez van a szívedben, akkor hadd legyen az a kicsi lány Emerencia!
2012. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kész röhej!!!miért nem bölömbér v brunó
2018. dec. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hivják úgy gyere ide!!!
2018. dec. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!