Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok tippet adni, hogyan...

Tudnátok tippet adni, hogyan buktassak le vkit aki zaklatott facebookon álnévről, de sejtem ki az? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy egy fake adatlapról írogatott leveleket, elég súlyos dolgokkal vádolt, többször volt ilyen az elmúlt 2 évben, pár levélváltás után törölte magát és hónapok múlva kezdte megint. Azt mondják, képtelenség kinyomozni ki áll egy kamu adatlap mögött. Viszont volt pár dolog a levelekben amiket nem tudhat akárki, szóval addig szűkítettem a kört, hogy kilyukkadtam egy személyre. Sőt, 99%, hogy ő áll mögötte, de mivel ott az 1% nem állhatok elé, mert mi van ha mégsem...? Ezért kellene valami cseles ötlet, tipp, hogyan ugraszthatnám ki a nyulat, akár személyesen, akár fb-n, akár még kamuadatlapot is csinálok, ha kell!
2012. szept. 6. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
S ha meg is tudod hogy ki volt az akkor mi van?
2012. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"képtelenség kinyomozni ki áll egy kamu adatlap mögött"


attól függ, mennyire jártas rejtőzésben a rejtőző

pl ha otthonról használja a kamu felhasználót, és Faceéknál rögzítik az IP-t, akkor bukta

2012. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: igen, és a mezei felhasználó hogy jut hozzá az IP címhez? ;)


Költői kérdés volt.

2012. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: mi az hogy mi van akkor? Mivel egy ismerősömről van szó, és durván fenyegetett, gondolom egy kis 2ejnye-bejnye" azért ráférne? :s

Második: Addig eljutottunk, szerencsére volt egy szgépzseni ismerős, de az ip alapján a település nevét tudtuk meg, ami nem okozott meglepetést, de sokkal előrébb se vitt

2012. szept. 7. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba , majd megunja :D
2012. szept. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem vannak nagyobb dolgok , mint a facebook :) engem nem hatna meg... majd leszokik
2012. szept. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

biztosan bosszant , de nem hatna meg engem ki is az :)

ha van tipped "kilyukkadtam egy személyre" állj oda és kérdezz rá, lehet szeret téged csak titkon? csak tipp volt :)

2012. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!