Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?...

Mit lehet ez ellen tenni? Annnyira rosszul esik!

Figyelt kérdés
Nagyon az állatkínzás ellen vagyok nem bírom ha valaki bántja az állatokat. A szomszédban nagyon megverik a kiskutyát kicsi kis gyerek kutyus nagyon édes:) Mit tudok tenni hogy elvigyék innen a kiskutyát?Nem tudom mit tegyek nem bírom ha bántják az állatokat:(( Elbőgőm magam:((
2012. szept. 7. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Állatmenhelyesek számát keresd meg (bármelyikét, akiket jónak látsz, esetleg nagyobb nevűek), hívd fel őket valamikor ha tényleg szíveden viseled, esetleg egy email, és ezekből már lehet építkezni, hogy jobb helyre kerüljenek.

Persze nem sokkal jobb, de ott nem bántják őket, és kapnak mindennap enni-inni. Ha szerencséjük van nagyon hamar örökbefogadja egy normális család is őket.


Nem is értem, kinek van szíve bántani egy szerencsétlen állatot? Soha nem is értettem, annyira nem izgat, de undorító dolog, az tény.

2012. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha felveszed videóra és beadod a rendőrségre.
2012. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam azon hogy levideózom de nincs szivem végignézni. Csak mindig hallom ahogy üvölt a kutya. Nagyon fáj:(
2012. szept. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!