Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud segíteni, ajtót szeretn...

Ki tud segíteni, ajtót szeretnék befalaztatni? (további infók lenn! ) Fontos.

Figyelt kérdés
(Nem nagyon részletezném), családi okok miatt szeretnénk befalaztatni egy ajtót: örökre. Két félből van a ház, egy ajtó választja el, ezt szeretném befalatatni. Jó, ilyen munkához értő embert keresek, megbeszélhető áron.:) ki tud segíteni? Akit érdekel, vagy tud ilyet, írjon ide.

#ajtó #befalaztatáa
2012. szept. 8. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Először le kell szedni az ajtót és ajtó tokot ki kell szedni megoldható véső kalapács de egyszerűbb volna egy réselő, sittet eltakarítani és jöhet a kőműves munka. Most te azt kéred tőlünk, hogy javasoljunk neked egy hozzá értő embert na én Pécs környékén lakom te lehet Debrecen vagy környéki vagy ami kb 500 km. Én azt mondom, ha faced ott hirdesd meg, hogy kőművest keresel és kérd az ismerőseid, hogy osszák meg de szerintem a helyi újságban is találsz ilyen hirdetést, hogy kőműves! Sok sikert!
2012. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!