Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyed-en vagyok most megyek...

Gyed-en vagyok most megyek vissza dolgozni. Ahol volta oda felvettek helyettem szerződéssel egy embert. Én véglegesítve vagyok és engem átakarnak helyezni egy másik faluban lévő helyre ehez az intézethez tartozik?

Figyelt kérdés
Az oda utat még buszal megtudom oldani,de már haza nem tudok mivel jönni.Mit tegyek?Lehet ilyet csinálni?
2008. máj. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, kismamát nem lehet csak úgy ide-oda dobálni - és más kedvezmény is van. Kérdezz csak utána - lehet, hogy csak azt akarják elérni, hogy ne kelljen kirúgni, hanem te mondjál fel.

Egyébként az áthelyezéshez munkaszerződést is kéne módosítani - vagy nincs benne a szerződésedben a helyszín?

2008. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tud valaki valami címet ahol utánna lehetne nézni?
2008. máj. 16. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a munkahelyednek kellene ismerni a törvényeket :-(

De a párod vagy a rokonod munkahelye is ismerheti.

2008. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!