Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bécsben mennyi a családi...

Bécsben mennyi a családi pótlék gyerekenként?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, az ilyenek miatt utálják a magyarokat. Kimennek gyereket szülni/nevelni, hogy aztán segélyért folyamodjanak. Szánalmas.
2012. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval !!! Oda szül gyereket mindenki ahova akar, és mindenki a saját belátása szerint dönt. Amúgy meg sosem lehet tudni később ha felnő ebből mekkora előnye lesz, nyilván való, hogy hamarabb fogják alkalmazni is. A volt barátnőm évek óta kinn dolgozik Ausztriában, és akkor mondta, hogy ő ott szülné meg, nekem olyan 800 euróról beszélt, de ehhez kinn kell járni orvoshoz is a szülés előtt. Esetleg nem laksz messze a határtól akkor érdemes. Nagyon jó az, hogy "igazi" magyarok itt szülnek, de ha a lehetőség adott és jól átgondoltad, akkor nézz utána mindennek, előnyökkel, hátrányokkal számolj és döntsd el hol. Remélem segítettem.
2012. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!