Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soul eater lesz fojtatás?

Souleater13 kérdése:

Soul eater lesz fojtatás?

Figyelt kérdés
ha valaki tudja kérem irjon hogy lesz e vagy nem lesz kedvenc animem imádom de hát kevéslem az 51 részt de ha lenne 2 évad 51 részel akkor hát ....

2012. szept. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az animének nem lesz folytatása. Úgy fejezték be, hogy sehogy sem lehet folytatni (ráadásul már hosszú évek óra zárva a projekt).

Esetleg ha tudsz angolul, akkor ajánlom a mangát, az sokkal tovább viszi a történetet, és még mindig nincs vége. Van pár rész belőle magyarul is (talán a Namida fansubnál láttam, nem tudom már), folyamatosan fordítják, de ugye ez sok idő...

2012. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, még valami: Soul Eater NOT

Mivel jelenleg kissé sötét hangulatú a manga, ezért az alkotó elkezdett egy újabb Soul Eateres mangát, ami kissé vidámabb hangulatú. Az ebből megjelent fejezetek fent vannak online magyarul. A NOT (kezdő) osztályt mutatja be. Érdekes háttér információk derülnek ki, és még vicces is. Ajánlom figyelmedbe. :)

2012. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
figyelj látam a not ott sztem nem jó én a soul eater folytatását akkarom és remélem lesz ha kell irok egy levelet a mangának baszus. nem lehet igy vége külön mondták hogy lesz mág kishin félék.
2012. szept. 10. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
lesz folytatása :))))
2012. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!