Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aura programozás?

Aura programozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Főképp olyan emberekhez fordulnák, akik agykontrollosok, vagy pedig kicsit jártasak a témában. Az aurával kapcsolatban szeretnék kérdezni mint tudjuk, az aurán keresztül ugyebár gyógyulhatsz meg van a csakráknak a szerepe. Szóval hallottam ilyen aura programozásról. Az auránkat esetleg arra is lehet fordítani hogy a kisugárzásoddal vonzz valakit? Nem úgy értem, hogy szerelem stb csak hogy simán felhivd a figyelmét.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.:)


2012. szept. 10. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Meditálj a csakráidra, elsősorban a szív- és szakrális csakrára.
2012. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.:) amugy tudnál kis segítséget adni,szóval így csakra szempontjából, szóval hogy erre a 2re....nem elég ha zöld szint vizualizálok aurámnak?
2012. szept. 12. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az aurádat.


Az a lényeg, hogy belül változtass. Ha a fentebb írt két csakrára meditálsz gyakran, olyan változások állnak be a belső világodban, a lelkedben, ami vonzani fogja a társkapcsolatokat. A szakrális csakra felel a szexuális gondolkodásért, a szívcsakra pedig a szeretetért, szerelemért, ezért érdemes erre a kettőre rámenni. Meditációkor helyezd a bal kezed valamelyikre és koncenrálj arra a területre. Érezd. Ha átérezted, mehetsz a következőre. Idővel ez úgy alakít majd, amilyenre szeretnéd.


Persze azzal is kísérletezhetsz, hogy megpróbálod zöldre színezni az aurádat, ha úgy érzed, az majd vonzani fogja. A lényeg a hiten van - ha elhiszed, hogy tettél érte, akkor tettél érte. A csakrameditációt azért ajánlottam, mert az nekem bevált, működik.


Változtass magadon, és megváltozik a világ.

2012. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem...:)tudod valaki nagyon tetszik,nekem de nem vesz észre köszönő viszonyban vagyunk, ez a dolog bonyolult eléggé.:)de valószínű kissé,feltudnám hívni így figyelmét...:)köszönöm,sokat segítettél.:)
2012. szept. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!