Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megiszok fél liter pálinkát...

Ha megiszok fél liter pálinkát alkoholmérgezést kapok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha "kezdő" vagy ebben a szakmában, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy igen.
2012. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos lesz egy-két földig érő Ő.Lehet meg is utálod a pálinkát.
2012. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy hány százalékos.

Na persze, lehet nem kell túl erősnek lennie, ahhoz hogy közelebbről is megvizsgáld a taljt :D

Én 56%-os páleszt ittam egszer 2x3cl is elég volt, apám a -15C°-os hidegben félmesztelen rohangáltam és még úgy is melegem volt.

2012. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Testsúlytól, életkortól és a meglévő toleranciádól is függ. Az is számít, hogy bekajálsz-e előtte, szomjas vagy-e. Meg persze a szeszfok.


Egy átlag felnőtt ember nem kap alkoholmérgezést, ha megiszik fél liter átlagos erejű pálinkát. Ha egy huzamban is issza, maximum kihányja. Gond esetleg csak akkor lehet, ha benne marad. Egy-két óra alatt eliszogatni fél liter pálinkát viszont simán lehetséges.

2012. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!