Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van élet mindenhol...

Szerintetek van élet mindenhol? Pl. Ebbe a galaxisba?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják hogy a Föld az egyetlen bolygó amelyen viz és élet van rajta.

2012. szept. 13. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem ebbe a galaxisba nincs de máshol tuti van.
2012. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A Földön kívül biztos hogy van máshol is élet.
2012. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és ebbe a galaxisba miért nincs ?
2012. szept. 13. 20:41
 4/16 anonim ***** válasza:

"szerintem ebbe a galaxisba nincs"


Mert aztán te bejártad az egész galaxist?Hagyjad már magad

2012. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha lenne 1 csepp eszed.. akkor tudnád hogy hülyeséget írtál.
2012. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ki ?
2012. szept. 13. 21:14
 7/16 anonim ***** válasza:

#5


Jó,akkor mutass nekem közeli képeket például a Jupiterről ahol láthatjuk hogy abszolút nincs sehol sem élet,még egy apró kis giliszta sem.


Amíg nem tudsz ilyen képeket mutatni addig bekussolhatsz,okoskodó majom


ha a tudósok azt mondják hogy a nap nem létezik akkor azt is elhiszed?Hidd el sokkal több eszem van mint neked,ezért nem kell aggódnod

2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha több eszed lenne akkor ilyet nem mondanál hogy a pl a Jupiteren feltétezed hogy van giliszta.. te fél hülye..

elárulok 1 nagy titkot... ami neked lehet új.. a Jupiter 1 gáz bolygó.. szóval ha a giliszták nem tanultak meg repülni.. akkor ott nem hiszem hogy lenne giliszta

2012. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mennyire szeretek ilyen 14 éves kis csicskákkal beszélgetni.. akik azt hiszik magukról ők "a világ közepe"....
2012. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez csak egy példa volt.Tudom,én is tanultam hogy az egy gázbolygó,persze a tudósok szerint de áruld már el nekem mégis honnan tudják?Persze majd ők olyan távolról kitudják deríteni hogy milyen halmazállapotú egy bolygó?Ugyan már,na de semmilyen képet nem szolgáltatál nekem tehát szerintem eléggé beégtél,agymosott birka


Akkor kérek képeket a Plutóról és mielőtt belekötnél tudom hogy az nem bolygó,szerencsétlen.Bizonyítsd be hogy ebben a galaxisban nincs élet te "nagyokos"

2012. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!