Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ért a konvektorokhoz?

Valaki ért a konvektorokhoz?

Figyelt kérdés
Van egy FÖV gyártmányú konvektorom és az a kérdés, hogy milyen konvektorral kompatibilis a parapet? Cserélni szeretném nagyobbra, és nem szeretnék falat bontani.

2012. szept. 14. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szabvány és mind egyforma

A szakboltba is megtudják mondani,ahol készülékeket lehet

vásárolni.

2012. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, a FÉG cégnek küldtem emailt, de legjobb esetben jövőhéten lesz válasz, nekem sürgős lenne.

úgy tudom, hogy a parapet többféle méretű, ezért kéne, hogy pl. a FÉG ugyan az a méret-e?

azért köszi a választ

2012. szept. 14. 20:01
 3/6 anonim válasza:
A FÉG-es csak FÉG-essel cserélhető, a LAMPART-os, és más típus NEM!!!!
2012. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és akkor ez a FÖV milyen típus?

neten nem nagyon találtam semmit róla

2012. szept. 15. 18:21
 5/6 alexanderrr válasza:
Nem tudom, nekem 30nmes lakásom van, ergo egy garzonról beszélünk, igaz 3 méteres a belmagasság, de 120 köbmtéert fizetek.. Elnézve itt és máshol az arányokat, röhejes.. Akkor most vagy ennyire sz@r a konvektorom, és/vagy a szigetelés (ablak, mennyezeti rész, mert felettem padlás van), vagy a gázmérő órájával van vmi?... Mert a bojler az árammal, a gáztűzhely pedig nem megy éjjel-nappal pláne nem 1 főre...:/
2012. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megoldódott a dolog, mindenki okulására a FÉGet régen FÖVnek hívták, tehát ugyan az a kettő.

szerintem neked szigetelés problémád lehet. nekem le van szigetelve a házam + kicseréltem az összes nyílás zárót, és érezhető a különbség. most vettem egy dupla akkora konvektort röhejes 4000 forintért, és a pince plafonját leszigetelem, mert lentről kapjuk a hideget. és neked utolsó hozzászóló télen elég meleg van bent? sokat fizetsz? írj, hátha tudok tanácsot adni.

2012. szept. 21. 10:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!