Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajtam kívül kinek van még...

Rajtam kívül kinek van még elege a Magyar Posta érdekes ügyintézési menetéből?

Figyelt kérdés

Elveszett csomagok, levelek, amiért nem vállalnak felelősséget, pedig ajánlott levél vol. A kérdése, hogy mit tegyek most, nyegle vállvonogatás. Hetekig tart, míg egy küldemény megérkezik stb.

Szörnyen dühítő! Vagy csak én vagyok ilyen hisztis?



2012. szept. 15. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos el kell, hogy szomorítsalak, de (postán dolgozom és én is hisztis vagyok) a posta jövőképében nem kap túl sok szerepet a levél (e-mail, sms világa) és a csekk (e-bankok, átutalások). Papíron (ami azt jelenti hogy 40%) még mindig a csekkfeladást mondják kiemelkedő terméknek, és a leveleket, de ez csak rizsa. A valóság az, hogy mostmár (és jövő évtől) a biztosításokra és befektetésekre, bankféle számlacsomagokra fog kiéleződni a dolog, minket dolgozókat is ezzel nyírbálnak és ütnek ostorral. tudom, hogy dűhítő, de hidd el nekem is az, aki ezt belülről látja. Tiszta kom.unista eszközök, mindent papíon vezetni kell, hogy nyoma legyen, még annak is, hogy ki mennyit ajánlott az ügyfeleknek egy-egy nap. De bezzeg dolgozzál a szarban, ganéjban, mert biztosítani mit tudnak? 25-30 éves mátrixos nyomtatót, levelezős gépnek egy pentium II-est..stb... Undorító az egész, én alig várom, hogy mikor tudok dobbantani.
2012. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A dolgozóinál senki sem gyűlölheti jobban a Magyar Királyi Postát!!!
2012. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm, amit leírtál. Mostantól ígérem, türelmesebb leszek az alkalmazottakkal.

Azt én is látom, hogy a felszereléseitek nagyon ócskák.

És hogy az eredeti szolgáltatásaitok helyett minden más van, még csokit is lehet kapni.

Ezek szerint nem csak én érzem úgy, hogy ez a hígagyú internetes ügyintézés őrület hazavágja Postát?

Könnyű persze azt mondani, hogy akkor válasszam a csomagküldő szolgálatokat, a gond csak az, hogy amennyiért szállítanak, azért már én is elvihetem a csomagocskámat a címzetthez

2013. jan. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!