Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik igaz, ki mit tud...

Melyik igaz, ki mit tud erről? Azt mondják hogyha hazudik az ember akkor valakinek puha vagy kemény az orra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát persze! Kisgyerekeken lehet tesztelni az igazmondást ezzel! Ha nem engedi megérinteni az orrát, akkor valószínűleg füllent.
2009. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogy van ? Akinek kemény az orra az hazudik,vagy akinek puha?
2009. júl. 31. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ugy van, ahogy az elozo leitra, amugy nincs valosag alapja.
2009. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pszichológia, ha megnézi hogy tényleg puha akkor hazudott. :) Ha nem akkor azért,marhaság...
2009. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Akinek puha. :) De már leírták előttem, hogy is van ez a gyerekekkel, szóval nem igaz.
2009. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Jaja, akinek puha, az hazudik :) Amúgy gyerekkoromban ha kamuztam valamit, gyorsan megnéztem, hogy puha-e, és tényleg puha volt :)
2009. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
az orr vége mindig puha a benne lévő porcok miatt.
2009. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Azt én is tudom, hogy nem olyan kemény, mert csak porcos, de néha keményebbnek érzem, néha puhábbnak. Ki tudja... :D
2009. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!