Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen pedofíliára felhívó...

Milyen pedofíliára felhívó szlogeneket ismertek?

Figyelt kérdés
Fontos rajzpályázatra kell rajzolnom a pedofíliával kapcsolatba.És én úgy terveztem a rajzom hogy rajzolok egy pedomacit amint egy lányról elmélkedik.(Természetesen kisebb lányról.) A padomacim mellé pedig fontos szlogeneket szeretnék írni. Nem sok minden jutott eszembe szóval létszii segítsetek.Előre is köszönöm!

2012. szept. 16. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A macit inkább csak a netes szubkultúrák ismerik. Egy rajzpályázaton ahol van egy zsűri is, nem biztos hogy érteni fogják miért egy medvét rajzoltál a képre. A legtöbb embernek csak egy állatot jelent, míg az egész dolog az emberekről szól.


Másik megközelítésből a Pedobear a pedofília kifigurázásáról szól és nem az ellene való fellépésről, így ellentmondásos megjeleníteni.

2012. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jajj ide ilyet nem írhatok oda. Kizárnak.:"DD

Olyat amibe nincs csúnya szó kérlek! Amúgy ez tök jó lenne tetszik meg minden csak hát mint mondtam kizárnának a rajz tanárom meg élve legyilkolna érte.:"DD (LOOL)

2012. szept. 16. 16:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Név nélküli válaszoló igen erre már én is gondoltam... Hát reméljük érteni fogják.:D Ha meg nem az szívás. :"D
2012. szept. 16. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:

"pedofíliára felhívó" :)


Ez kb. úgy hangzik, mintha pedofíliára akarnád buzdítani az embereket :)

2012. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem.nem. nem buzdítok senkit sem. rajz pályázathoz kell a hülye rajzomhoz. de létsziives segítsetek már.
2012. szept. 16. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Rajzolj egy kapucnis embert a vasúti pályaudvaron, és írd mellé:- Két diákot Pestig!

Remélem ez jó:D

2012. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Debilx köszönööm.:D Nagyon jó.:D
2012. szept. 16. 22:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Debilx, ez nagyon jóóóó :D
2012. szept. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Majd valmikor értesíts minket, hogy hanyadik lettél a pályázaton!

Amúgy meg drukkolok és sok sikert!

2012. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma asszem elküldték a rajzom majd értesíteni foglak.:DD Ja igen és köszönöm ha nyerek a te érdemed is lesz.:)
2012. szept. 19. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!