Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy ember aki nem akarja...

Van egy ember aki nem akarja megmondani a korát. Hogy tudnám valahogy kicsikarni belőle a választ?

Figyelt kérdés
ne ilyen ajándékozós ötletet küldjetek.
2012. szept. 17. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd el valami iratát és néz meg a születési dátumát, majd számold ki :)
2012. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok de soha nem adná oda
2012. szept. 19. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy közeli viszonyba vele? Ha nem annyira akkor sehogy vagy valamelyik haverjától. Ha közelibe vagy akkor megvárod a megfelelő alkalmat és megnézet az egyik iratát. Amúgy mikor én ismerkedtem egy pasival nem hittem el a korát amit mondott. Később pár tali után elkértem a jogsiját, hogy mégis, hogy néz ki egy olyan kártya (nekem nincs sajna) és megmutatta én meg lelestem. De nem kamuzott csak tényleg jóval idősebbnek nézett ki. De azt is kérheted mutassa meg, hogy hogy néz ki a sz-ig fényképen. Pl.
2013. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!