Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne izguljak...

Mit csináljak hogy ne izguljak ezért?

Figyelt kérdés

sziasztok:D szokott lenni évente védő vizsgálat ( látás, hallás, stb..) meg vérnyomás. Egyszer izgultam miatta hogy ne legyen magas és ezért lett magas, és kellett még párszor a védőnőhöz járnom méretni. Tavaly is volt azon izgultam hogy nehogy ez megint megtörténjen akkor is felment.. x'D de akk nem kellett járkálnom vissza, és itthon mértük is párszor és tök norm. eredményeket kaptam. Félek hogy ha idén is lesz izgulni fogok, és ezt nemtom befolyásolni hogy ne izguljak, de am eleve ha dokikat vagy afféléket látok nemtom h miért de beparázok..:/ xD mit csináljak vagy mire gondoljak h ne menjen fel?

köszi:)

17L


2012. szept. 18. 19:03
 1/4 anonim válasza:

szia légy nyugodt! :D én is ilyen vagyok! (34F)első vérnyomásmérésem óta ami 1992-ben volt!nem tudok ellene tenni semmit,mert ilyen a természetem fehér köpenyes hipertonia keress rá google-n sok érdekes dolgot írnak

ami fontos hogy hétköznapokon érezd magad jól :)

szia és no para :X

2012. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még mielőtt bemész vegyél sokszor mély levegőt,próbáld meg elterelni a gondolataidat,hallgas zenét stb.
2012. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huh jó hát igyekszem xd :Dköszi
2012. szept. 18. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hallásvizsgálaton volt, hogy a vizsgálat után kimentem a hangszigetelt teremből, ott állok, a doktornő mondta, hogy tökéletes a hallásom, mehetek ki.Én meg nem hallottam, azt' ott álltam és vártam, majd egy 5 mp múlva eréjesebben rámszólt, hogy végeztünk, mehetsz. :D
2012. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!