Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kezdtem el táncra járni....

Most kezdtem el táncra járni. Új arcok, senkit sem ismerek. Hogyan ismerkedjek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Járok táncra illetve holnap lesz az első alkalom ,hogy be is állok , mert multkor csak néző voltam. A kérdésem pedig az lenne ,hogy igazábol senkit nem ismerek ott és csak én egyedül vagyok (ezt ugyertem egyedul mentem tancra ,mert senki nem jott velem). Hogyan kezdjek el ismerkedni? Menjek oda és mondjam :Hello. Én vagyok XY téged hogy hívnak? Ez így tök gáz :DD

Meg még az is probléma (legalábbis szerintem) ,hogy csak nálam idősebbek vannak ott (1-2 evvel idosebbek). Talán egy csaj van ott aki velem egy idős.

Kérlek segítsetek!! Hogyan illeszkedjek be?



2012. szept. 18. 20:00
 1/2 anonim válasza:

Ez szinte magától is megfog történni.nekem bármi ilyen dologban, bárhol új arc van,én üdvözlöm is. segítek neki beilleszkedni:) néha figyelj rájuk.vannak szünetek,akkor nyugodtan beszélhetsz velük. ahogy gondolod. végül ígyis-úgyis megismersz mindenkit:)

lesz fellépés ilyesmi,persze az messzebb.de jó tudni az érdeklődési körük. ha megjegyzed az arcukat,lehet találkozol velük xy helyütt,ahol már tisztán leköszöntheted,sziamizu,te is ott táncolsz ugye?...stb..:)

2012. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi :))
2012. szept. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!