Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs valami jó módszer a...

Nincs valami jó módszer a mentális felfrissülésre? Napi 3-4 órát szeretnék tanulni, de az első óra után már egyszerűen nem megy. (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, van átlagosan napi 8 óra szabadidőm tanulni angolt, amiből jó lenne ha 2-3-4 órát tudnék minden nap tanulni, 0 szintról a középfokig akarok eljutni májusra. Az a baj velem hogy az első fél, vagy maximum 1 órát tök jól tudok tanulni és gyorsan is tanulok szerintem, viszont ha utána tanulok már csak kínlódás, 5ször annyi idő kell hogy megtanuljak valamit. Nincs valami jó módszer a mentális felfrissülésre? lehet furcsán hangzik, de ha este bármilyen álmos is vagyok, már majdnem lehunyom a szemem, és elmegyek zuhanyozni utána felfrissültnek érzem mindig az agyam és utána 1 órát simán tudok tanulni rendesen.
2012. szept. 19. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha érzed hogy nem megy akkor menj el sétálni/kocogni/bármi mást sportolni. A testmozgás és a friss levegő jót tesz ilyenkor.
2012. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyertelmu. Mindig egy orakat tanulj. A periodusok között tarts fel oras szuneteket, mozogj, egyel egy gyümölcsöt stb. :)
2012. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!