Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor fájdalmas a fagyhal...

Most akkor fájdalmas a fagyhalál vagy sem?

Figyelt kérdés
Mindig úgy tudtam,és a közhiedelem is úgy tartja,hogy ha elmúlik a didergés,az ember csak elalszik és kész.Viszont nemrég véletlen olvastam egy cikket,hogy 32 fok alatt az ember egyre magatehetetlenebb és beáll a kóma.Itt most a kóma egyenlő az elalvással?Vagy milyen a kóma?Én azt hittem az szenvedés,mikor bekövetkezik.Vagy nem is fájdalmas?Jön a hideg,és egyre jobban sajnálom a hajléktalanokat,mikor némelyik alszik,azt se tudom,hogy most halott,vagy csak alszik...
2012. szept. 19. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyen eszed, és gondolkozz épp ésszel!!!
2012. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Csak egyszerűen elalszol és nem ébredsz fel többet.
2012. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsönek van igaza gondolkodj elözd meg a bajt kérezkedj meleg helységbe átmeneti szállokra ne a halálról beszélj eljön az más formába ugyis de ne fiatalon és hanyagság miatt haljon meg valaki
2014. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!