Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy belémkö...

Mennyi az esélye, hogy belémkötnek a cigányok Budapesten?

Figyelt kérdés
most készülök felköltözni Pestre és az a helyzet, hogy kopaszodom, így le kellett dúrnom teljesen a hajamat, viszont a szélsőjobbhoz, hungaristákhoz semmi közöm...mennyire lehetek biztonságban így Pesten? nem vagyok bajkeverő, általában kerülöm a balhékat, nem is kezdeményezek ilyesmit, de sajna ez nem csak ezen múlik. esélyes, hogy belémköthet / megverhet a kisebbség, mert cigánygyűlölőnek néz? mondjuk nem vagyok vékony sem, izmos vagyok kissé meg nagyobb darab, ez mennyit segíthet?
2012. szept. 20. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

- Ugyanannyi, mint annak, hogy máshol beléd kötnek.

- 50% - vagy igen, vagy nem

- hát nem tudom, ha nem keresed a bajt, akkor kicsi, kerüld el őket, de ne látványosan, mert akkor látják h félsz és rád szállnak

2012. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8-ker környékén este elég sok, máshol is elő, előfordulhat.
2012. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 1 évig a gettóba jártam iskolába és ott minden gond nélkül megvoltak egymás mellett a skinheadek, meg a cigányok.

Szerintem ebből nem lesz bajod.

2012. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Józsefváros vagy Angyalföld környékén vannak a legtöbben.A "legbiztonságosabb" talán a 9. kerület ott szinte alig vannak cigányok, csak a Népligetnél kéregetnek.
2012. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pályaudvarok, buszállomások környékén gyakran előfordulnak, nem kell kopasznak lenned, az élő fába is belekötnek.

Ha határozott vagy, akkor békénhagynak, ti. ők arra számítanak, hogy megijedsz tőlük, és minden úgy lesz, ahogy ők akarják.

2012. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az egy vedett allatfaj.
2013. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!