Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várod a szilvesztert?

Várod a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Hol szoktál lenni és kivel vagy kikkel?Mit szoktál csinálni?

2012. szept. 21. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én már nem szeretem a szilvesztert. Már csak az év végi kabaréknak tudok örülni meg a bakiparádéknak, amit a TV-ben tudnak mutatni. De nekem elegem van már abból, hogy sok embernek a berúgásról meg a petárdázásról szól csak az egész. Úgyhogy én nem várom.


Én egyébként azt a napot otthon töltöm a családommal és 1-2 barátommal.

2012. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Én speciel a feleségét szoktam várni.
2012. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Sajnálom,hogy ilyen negatív dolog ugrik be róla,de megértem.Annak én se látom értelmét,hogy zajoskodjunk és igyunk állat módjára,de bevallom én már hónapokkal előtte készülök rá és gyártom a tüzijátékokat.Persze mindent és mindenkit tiszteletbe véve csak olyan helyen gyújtom meg őket ahol semmit és senkit se zavar.

2.Miért várod olyankor hol van?

2012. szept. 21. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
nem várom, minek várjam? :D semmit se szoktam csinálni, itthon vagyok..
2012. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát csinálj valamit!Tudom egy tök átlagos nap lenne mint a többi,de tedd színessé.Akármit csinálhatsz.Csak van barátod/barátnőd akivel elmehettek valahova.Ejj valamit csinálni kell :D
2012. szept. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!