Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvagyok keseredve! Van...

Elvagyok keseredve! Van olyan, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

Van egy érettségim, egy Kereskedelmi ügyintézői és egy Marketing- és reklámügyintézői szakmám, de nem tudok elhelyezkedni evvel sem. Nincs sok munkatapasztalatom...minden nap munkát keresek, de semmi. Nem tudom mit csináljak...van valakinek ötlete? Vagy van még olyan itt, aki hasonló cipőben jár? Köszönöm a válaszokat előre is!

22/L



2012. szept. 22. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy gazdag vállalkozó pasit,barátkozz vele,és egy idő után,(mikor már elég jóba vagytok)mond meg neki,hogy vegyen fel a cégéhez.
2012. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Tök hasonló helyzetben vagyok. Érettségim van és két szakmám. Szintén munkát keresek, sikertelenül. Sok tippet és tanácsot nem tudok adni, azt hiszem, nem is lehet. Légy kitartó és próbálj naprakész lenni. Tökéletesítsd az önéletrajzod és az ismerőseidet is nyüsztesd, hátha találsz valamit. Sok sikert nekünk! :-)
2012. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szinte mindenki ilyen helyzetben van,sajnos.

Amúgy hol laksz?

Én itt Borsodban és ha nem vagy valakinek a valakije akkor esélytelen itt elhelyezkedni.

Én is xar hangulatba vagyok,mert most járok suliba az érettségi miatt(levelezőre) és mellette dolgoznom is kéne de nincs mit.

Most már akármilyen munkát elvállalnék,néhány helyre a suli miatt nem vettek fel.

Most már a takarítói munka is protekciós a legtöbb helyen.

Én a kivándorlást tartom kitörési lehetőségnek,de ha mindenki elmenne akkor ki dolgozna itthon?

A kivándorlás sem könnyű,mert nehéz itt hagyni a családot,barátokat,régi emlékeket,de viszont jobb mint azon agyalni hogy miből fizesd be a csekkeket.

Amúgy én is böngészem naponta a hirdetéseket és járom a várost hogy beadjam a papírjaimat ide és ide de még arra sem méltatnak hogy visszahívjanak.

Sajnos ez van.

2012. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!