Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza szoktátok nyomni az...

Vissza szoktátok nyomni az ébresztőt szundira vagy egyből felkeltek inkább? Mennyire vagytok lusták? Milyen csörgésre ébredtek? Telefont vagy ébresztőórát használtok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikorra állítottam be, legfeljebb 20 perc szokott lenni a szundi, ha belefér. Egy régi telefont használok (már csak erre használom).
2012. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy Nokia telefonom amit ébresztőórának használom. Eredeti "gagyi" csengőhangom van, és iszonyat lusta vagyok. Ameddig csak lehet az ágyban maradok és csak fekszek illetve nyújtózkodom. A legjobban a lustaságomat az szemlélteti, hogy 5 órára van állítva az ébresztőm és 7-kor kelek fel... addig mindig elnyomom és 2 órát még fekszek az ágyban. Ha elfelejtem beállítani akkor nem tudok felkelni. Nekem kell ez a lustálkodás, e nélkül nem tudnák élni :D
2012. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semilyen ébresztőt nem használok, magamtól kelek 6:20-kor.

5 percig fekszek az ágyamba, majd megyek öltözni, meg fogat mosni stb.

2012. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Telefont és Karinthyt idézve: "ma 5 órám lesz, akkor még öt perc" de én megszoktam duplázni:)
2012. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefon ébreszt és az a helyzet, hogy jópárszor lenyomom a szundit mire felkelek. Direkt úgy is van beállítva az idő, hogy maradjon elég szundim.
2012. szept. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Telefon ébreszt. Intelligens ébresztő alkalmazással, ami lassan hoz fel az alvásból, nem hirtelen, ezért kipihentebbnek érzem magam. Lágy hárfa zene szólal meg a beállított idő előtt fél órával nagyon halkan egy rövid időre, majd 5-8 percenként újra, de mindig hangosabban. Többnyire az utolsó (leghangosabb cuccra ébredek fel teljesen. Persze néha már előtte is, de azt kinyomom.

Elég megmozdítanom a telefont hozzá. (Az utolsó dallamot már nem lehet szundizni, uh akkor kénytelen vagyok felkelni :)

Nagyon szeretem ezt az appot. Még az alvás minőségéről is készít diagramot az éjszakai mozgásaim intenzitása alapján.

2012. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!