Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te milyennek képzeled az...

Te milyennek képzeled az átlagos vagy tipikus kérdezőket és válaszolókat itt a gyakorikerdeseken? Melyik kategóriában milyen emberek aktívak szerinted?

Figyelt kérdés
A megfigyelésem szerint az itteni populáció több dologban is egy kicsit eltér más weboldalak közönségétől. Szerinted is?

2012. szept. 24. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
eszesebbek :)
2012. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Eszesebbek kinél? Egymásnál?
2012. szept. 24. 21:39
 3/15 halibel ***** válasza:
Széles a közönség. A 13 éves tiniribitől a 60 éves bölcsészprofesszorig, minden van itt. Én inkább megfigyelő és néhai válaszoló vagyok, de sajnos szocializálódnom kell, és ez a legkényelmesebb módja, így nem kell másokkal közvetlenül kapcsolatba lépnem.
2012. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, a szex, szerelembe írnak inkább kamaszok. Meg talán az ezotériába is.
2012. szept. 24. 21:42
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Rengeteg itt a buta moslék ember csak pár normális van


Kategóriák szerint


Számítástechnika:


Negatív: Sok feleslegesen okoskodó ember,van egy csomó síkhülye kérdező akik nem írnak le fontos információkat például leírnak egy konfigot 200.000 FT-os értékben de azt nem ba*znák oda hogy mire akarják használni mert ha legfeljebb csak videószerkesztésre vagy egyetemre akkor FELESLEGES annyit költenie rá.Vannak olyan kérdések ahol a válaszolók ráösztkolik szerencsétlen kérdezőt hogy vegyen ezt meg azt közben meg felesleges pénzkidobás lenne számára stb


Pozitív: Vannak ott nagyon jó szakemberek akik értenek a gépekhez,ha a kérdező normálisan felteszi a kérdést minden szükséges adatokkal akkor valószínűleg tudnak is segíteni,továbbá lehet tanulgatni is abban a kategóriában


Politika:


negatív: Rengeteg buta gyökér akik még mindig hisznek az államnak


Pozitív: Vannak azért néhányan akik nem veszik be a hivatalos verziókat és utánna néznek dolgoknak


Családi Kapcsolatok


Negatív: Oda szinte csak seggnyalósok járnak.Ha nem nyalsz segget akkor lepontoznak és mindenki neked áll,a GYIK egyik legangyobb szeméttelepe


pozitív: nincs


Szerelem szex:


negatív: Rengeteg álszent akik marhaságokkal hülyítik a kérdezőket


pozitív: Ebben a kategóriában sokat lehet nevetni a kérdéseken és válaszokon is egyaránt,szerintem sokan csak ezért járnak oda :D

2012. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös, elég jó megfigyelő lehetsz! )) Egyébként hasonló tapasztalataim vannak nekem is. De egészen pontosan milyennek képzeled el a tipikus GYK-zót? Például: a családi kapcsolatokban sokszor azt gondolom, hogy többség vidéki parasztasszony, falusi szokásokkal, erkölcsökkel, az ottani rokoni kapcsolatok terhével, kisparaszti gőggel, kivagyisággal, konttyal és fakanállal. De ez csak egy impresszió.
2012. szept. 25. 08:21
 7/15 halibel ***** válasza:

Fakanállal :DD


Nem hiszem, hogy fakanalas parasztasszony itt GYIKezne :D

2012. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es, ez csak egy típus! Példaként mondtam... szóval, a vélemények alapján olyannak képzeltem el őket. De lehet, hogy nem fakanállal, hanem elektromos habverővel áll ott a néni a rózsaszín műanyag otthonkájában.
2012. szept. 25. 14:42
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát én a családi kapcsolatban lévőket ilyen sértődős ingerült anyukáknak képzelem el akiket elhanyagol a férjük :D :D :D


A többiekről viszont változó az elképzelésem


A szex kategóriát meg több gyerek látogatja mint felnőtt -_-


A számítástechnikához még annyit hogy biztosan van ott pár monitor fej :D

2012. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És a "milyen kutya való a hajszínemhez?", "mondjatok minél ritkább egzotikus állatot nekem", "nyolc lovunk van, mi legyen a nevük", "jó, ha pörköltet adok a nyuszimnak?" típusú kérdezők milyenek? )))
2012. szept. 27. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!