Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltörtem az osztálytársam...

Eltörtem az osztálytársam ujját. Véletlenül!?

Figyelt kérdés
Úgy történt, hogy bezártak a wc-be ketten(volt osztálytársaim) és kértem őket hogy engedjenek ki, de nemengedtek, odaálltak az ajtóhoz, és nyomták. Nem bírtam kinyitni sehogy. Ideges lettem, és vállal nekiugrottam az ajtónak, közben már elmentek, és volt egy fiú, az osztálytársam, aki ki akarta nyitni, de pont akkor amikor nekiugrottam az ajónak, megcsapta a kisujját, mint az állat. Szerintetek tényleg én voltam a hibás? Esetleg kaphatok érte intőt, vagy valamit? Köszönöm a válaszokat előre is!
2012. szept. 25. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:
És hogyan mondjam el a szüleimnek?
2012. szept. 25. 16:29
 2/3 anonim válasza:

Megmondod őszintén, hogy az a két volt osztálytársad bezárt.

Kérj bocsánatot attól aki ki akarta nyitni. Szüleidnek meg linkeld ki ezt a kérdést és akkor már tudni fognak róla :D

2012. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan az intő miatt aggódsz?
2012. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!