Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem, vagy nekünk olyan...

Martsy kérdése:

Nekem, vagy nekünk olyan problémánk van. Hogy a párom örökölt édesapja után egy háznak az 1/3-át, sajnos le mondott édesanyja javára ajándékozási célból. és ez lenne a kérdés, hogy bírósági peres úton vissza tudnánk ezt perelni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak a te problémád úgy látom :)
2012. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen.....nyilván az én problémám is.....mivel bele építettünk közel 1 millió forintot,egy 49nm-es külön bejáratú családi házrészt.....itt vagyunk egy 2 éves gyerekkel,és rendszeresen azzal vagyunk fenyegetve,hogy van egy hetünk,hogy el takarodjunk innen.......ez nem így működik!

és ha segítséggel nem tudsz válaszolni....akkor létszives ne is rúgj belém....főlleg így ismeretlenben!!!!

2012. szept. 26. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor minek mondott le róla a párod? Vagy akkor még te sem voltál meg gyerek sem? Olyan fiatalon meg miért mondott le??? Nem gondolt arra, hogy később családja lesz? Vagy hogy is történt ez pontosan?
2012. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2023. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!