Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek akkor ha egy...

Mit tehetek akkor ha egy ismerősöm börtönbe került és nagyon szeretném meglátogatni viszont kapcsolattartásit nem kaptam tőle mert valószínűleg úgy gondolja egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 21:22
 1/1 anonim válasza:

Börtönben, vagy előzetesben van? Mert ha előzetesben, akkor kérvényezi a "nevelőnél" aki továbbítja az ügyészségre vagy bíróságra (attól függ milyen szakban van az ügye) és ők adnak rá engedélyt, v. utasítják el. Általában a családtagokat engedélyezni szokták, de sok ismerőst már nem igazán. Lehet nincs is lehetősége kapcsolatba lépni veled, te meg azt hiszed ő nem akarja. Ha ismered a szüleit, barátját/barátnőjét, üzenj vele. Vagy tudd meg általuk melyik rádiót hallgatja (bent mindenki hallgat!) ÜDv, anonim

(biztos kivehető volt, de én sajnos voltam előzetesben. Börtönben nem, és más szabályok vonatkoznak bent a különböző fokozatú emberekre)

2012. okt. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!