Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen képességek, készségek...

Krisztinav kérdése:

Milyen képességek, készségek kellenek ahhoz, hogy a kisfiamból pilóta lehessen majd?

Figyelt kérdés

Most még pici, de ha utasszállító pilótának szeretném, ha menne, milyen képességek kellenek hozzá? Milyen iskolák és mennyi pénz?

Elsősorban utasszállító pilóták válaszait várom!!!


2012. szept. 26. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pilóta, de azt tudom, hogy matekból és fizikából nagyon-nagyon erősnek kell lennie. Ezen kívül az egészségügyi állapotának is nagyon jónak kell lenni (pl nem lehet szemüveges, gerincprobléma, stb.)
2012. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon drága pilótának tanulni. Ráadásul időnként újra kell vizsgáznia ami azt hiszem újabb pénz. De mi van ha ő nem akar nagy korában pilóta lenni?
2012. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát ha nem akar, akkor nem lesz az. ez csak egy ötlet részemről. :) De igen, már én is utánajártam neten, hogy nagyon sok pénz.

Csak már most előre gondolkodom azokon a szakmákon, amivel jól lehet keresni és izgalmasak. Hogy ne járjanak úgy, mint a szülei, azaz mi, hogy a szüleink nem adtak annak idején iránymutatást, hogy milyen foglalkozásunk legyen, és ennek most isszuk a levét. Én szeretnék a gyerekem segítségére lenni, mert úgy gondolom 16-18 évesen nem biztos, hogy tudni fogja, mely szakmát tanulja meg. Mint, ahogy én sem tudtam ennyi idősen, viszont a segítség, iránymutatás jól jött volna.

2012. szept. 27. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagygépes pilótának senki se volt orientálva... mindenki belecsöppent. Feltéve, ha szereti ezt a szakmát. Senkit se noszogattak a szülei, hogy fiam, b..meg legyél utasszállító pilóta, mert akkor k... jól fogsz keresni.

Ha nem szeret repülni, akkor meg felesleges arra orientálni... főleg, ha még kicsi.


Meg azt tudni kell, hogy nagyon nehéz normális családi életet élni mellette. Főleg, hogy nincs Malév, itthon kb. semmi esély munkát kapni. Nem baj, van skype, majd néha jelentkezik a családjának Délkelet-Ázsiából :) Arról nem is beszélve, hogy rengeteg pilótacsaládban van válás, rengeteg pilótacsaládban van "balkézről" a gyerek (és mellette apuka is itt-ott "elszórta a magot"). Egyébként nagyon jó meló, aki szereti csinálni (velem együtt) mind azt vallja, hogy akár ingyen is csinálná... :)

2012. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!