Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásárolt valaki a Multi-Bazár...

Vásárolt valaki a Multi-Bazár Webáruháztól? Mik a tapasztalatok? Engem lehet, hogy átverek.

Figyelt kérdés
Szeptember 17-én rendeltem tőlük egy LCD monitort, előre utalásnál ingyen házhoz szállítást ígértek, így hát elutaltam nekik a pénzt. Első körben közölték, hogy nincs raktáron, várhatóan 20-án érkezik. Vártam...24-én rákérdeztem, erre közölték, hogy mégsem tudják beszerezni, választhatok mást, vagy stornózzák a megrendelést. mivel a monitorok eltűntek a honlapról, kértem, hogy töröljék a megrendelést és utalják vissza a pénzt. Azóta nem kaptam se választ, se pénzt. Telefonon sem tudom elérni őket...Mi a teendő ilyen esetben? Fújhatom a 28 000 ft-omat?

2012. szept. 26. 11:55
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
2012. szept. 26. 11:58
 2/34 Tibikesddd válasza:

Szia!


Mi rendeltünk egy nyomtatót utánvéttel, de nem a nyomtatót kaptunk meghanem egy nyomtató tartozákot.


Jelentsd fel őket a rendőrségen csalás miatt, mert elérhetetlenek és trükköznek.


A weboldalon lévő cég, helyett egy másik cég adta a számlát ki és harmadik cég adta fel a csomagot.


A közös bennünk, hogy pásztói urak üzemeltettik.


Ez bolt is hozzájuk tartozik: [link]

2012. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
Ugyan így állok én is monitort rendeltem 35k ért majdnem ugyan ezzekel a dátumokkal( én is szept 17-én adtam le a rendelést) álitolog előző pénteken adta fel tegnap kellet volna hogy itt legyen...
2012. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A mai napon megérkezett a monitor ára a számlámra. Szóval nem vertek át, csak marha lassú az ügyintézés. Persze azért kellet 1-2 fenyegető e-mail...
2012. okt. 3. 22:03
 5/34 Tibikesddd válasza:
ez jó hír! Nekünk is visszaírtak már. ügyfélszolgálatban javulni kell nekik nagyon.
2012. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 vmack válasza:

Nov.28.án rendeltem tőlük 12000ft ért utánvéttel, a visszaigazolást megkaptam de számlaszámot ahova utalhattam volna nem küldtek (szerencsére). A telefonszámukon elérhetetlenek levélre nem reagálnak.


A neten csak negatív véleményt olvasni róluk.

2012. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 kusik válasza:
Sajnos én is így jártam, csak en egy tv-t rendeltem. Hol lehet az ilyen oldalakat bejelenteni, hogy másokat már ne verhessenek át?
2012. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 moveart válasza:

Én is beszoptam ezt a tróger bandát. :( Hiába írtam, hogy a héten feljelentem, csak nem utalja vissza pénzt.

Ugyanúgy kezdődött, mint a posztolónál. Eltelt 1 hét, 2 hét, nem jött árú, aztán másfél hónap után írtam, hogy akkor vissza a lóvét, azt válaszolta rendben. Ennek 1 hete.

2012. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 kumevava válasza:

Sziasztok,

Mi is rendeltünk 12.07-én és el is utaltuk a pénzt, 41.465 ft(12.10-én). Nem volt raktáron, rákérdzetem és válaszoltak hogy 100 % hogy megérkezik. Azóta külső raktárra érkezés státusz...

Nem gondoltuk, hogy egy ekkora webáruház ilyet megtehet. MOst néztem és már az oldal is zárva van. Felháborító. Mi ma megyünk a rendőrségre, esetleg valaki csatlakozik?

Ki mit tud róluk? (zsoltireszegi@gmail.com)

2012. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 moveart válasza:
Nekem ma jött egy válasz tőlük a feljelentős levélre reagálva, hogy egyeztessünk számlaszámot, amire visszautalják a pénzt és kérik, hogy ne tegyek feljelentést. Ha meg jön a lóvé nem fogok, de lehet, hogy ezt tényleg be kell vetni, különben ülnek rajta. Egyébként a számlaszámnak is meg kell lennie náluk, hiszen a levelemben benne van a megrendelésszám, ezt írtam az utalás közleményébe is, ha nagyon akarnák, megtalálnák a megrendelő alapján a számlaszámot. Nyílván nem nagyon akarják.
2012. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!