Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő:...

A kérdésem a következő: Szerintetek az alábbi kifejezést hogyan értelmezzem: "kérelem teljesítése keretében"?

Figyelt kérdés

2009 Február 2-án jogerős ítélettel 50 napi Közérdekű munka büntetést kaptam.Azon a napon mentesültem is.


Lényeg:

Benyújtottam egy kérelmet a Bűnügyi Nyilvántartó Hatóság felé, hogy az akkor hatályos Btk. 100. § (1) és (2) bekezdésével szemben jogellenesen tartja/tartotta nyilvántartásban az 1999 évi LXXXV. törvény a bűncselekménnyel kapcsolatos adataimat. Azt a választ kaptam, hogy 2011 évi CXII. törvényre hivatkozva a kérelem teljesítése keretében postai úton válaszolják meg! (én kértem, hogy az adatok törlésének megtörténtét postai úton hitelt érdemlően igazolják részemre.)



2012. szept. 26. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!