Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok animét?

Mindsick4you kérdése:

Ajánlanátok animét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdő animés vagyok és mivel az olvasás mellett kell egy hobbi, barátok híján (xD) megint elkezdtem animéket nézni. Magyar/angol feliratos, esetleg jó szinkronos animéket keresek. Kövezzetek meg, de én imádom zengzetes, árnyalt, gazdag magyar nyelvünket és ha nem rossz a szinkron, akkor szívesen nézek úgy animét. Ennek ellenére persze jöhet a felirat is, hiszen sokkal nagyobb a választék.

Ezeket láttam eddig: Death Note, Fullmetal Alchemist (mindkét évad), Soul Eater, Chihiro szellemországban, A vándorló palota, Chrno Crusade, egy ideig Bleach és Naruto, bár ezek annyira nem tetszettek, csak elvoltam velük. Pár rész erejéig Nana és talán ennyi.


17 éves lány vagyok, de nemigen szeretem a kifejezetten nyálas-romantikus történeteket, a szimpla vérömleny sem jön be és a sci-fiért sem vagyok oda. Nem vagyok homofób, de a yaoi, yuri és inceszt történetek sem a kedvenceim.


Ezek fügvényében lenne valaki olyan kedves, hogy ajánlana valamit? Az sem baj, ha egy-két mondatban jellemzitek a sztorit, hogy mégis mivel állok szemben, de annak is örülök, ha csak mondtok valamit.



2012. szept. 27. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Sword Art Online

Accel World

Elfen Lied

Hellsing

Rosario Vampire

Vampire Knght

Zombie Loan

2012. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fairy Tail. Ezt mindenképpen nézd meg, nálam TOP 1.
2012. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sword Art Online: nekem nagyon tetszik eddig (még most is fut), az egész egy MMORPG-re épül, de ettől függetlenül nem csak a szörnyek kaszabolásáról szól, hanem egy rendes történetet mutat be.


Kuroko no Basuke: Ha egy szóval kell jellemezni: kosárlabda :D Nekem ezis a TOP listán van XD

2012. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
07:30 vagyok :D majd ha lesz időm még írok oks?? .D
2012. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inuyasha, démonos harcolós, minimális szerelemmel, van benne vér, de csak normális mennyiségben.

Hunter x Hunter, kalandozós, egy kis harccal, nagyon érdekes karakterekkel. Ebben az a jó, hogy ha van is harc akkor sem a másik ész nélküli püffölése megy, hanem taktikáznak a szereplők.

Fairy Tail, ez is harcolós, de nem mindig harc van, van amikor csak szórakoznak, hülyülnek benne, a zenéi is nagyon jók és egész jó lenne ha nem cenzúráznák szét.

2012. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fodor Zoé válasza:

Ao no exorcist: démonos-harcolós, 2011-es anime gyönyörű grafikával

Ghost hunt: szellemírtós sztori, hasonlít a Bújj bújj szellemhez

Ouran high school host club: vicces anime tele bishikkel

Usagi drop: aranyos, lágy hangvételű


a Kuroko no basket-et és a Sword art online-t is nagyon ajánlom!

2012. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soul eater!!:)<3
2012. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi előzö vagyok nem olvastam végig:D
2012. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, lehet hogy előbb-utóbb sort kerítek mindegyikre. Az Elfen Lied felől sok jót hallottam, szerintem az biztos megkukkantom. De majd utánanézek a többinek is, köszi mindenkinek :)
2012. szept. 28. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Another is jó!
2012. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!