Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZENT JOHANNA GIMI! Nektek...

SZENT JOHANNA GIMI! Nektek feltűnt már, hogy Ricsinek lehet valami kapcsolata a gimivel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a 4.-ben Ő hallotta, hogy a tavaszi szünetben Borrel azt mondja, hogy elmegy valaki a suliból. VAGY A 6.-ban a tűzpróba.

Szóval ezeket csak Ő tudta és mindig titokzatosan válaszolt. Szerintetek? :)



2012. szept. 28. 16:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én is észrevettem, de Leiner Laura szerint erre is fény fog derülni a 8. részben és a Kalauzban. (Vigyázat, SPOILER! Amúgy a 7. részben Máday majdnem elszólta magát!)
2012. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
2012. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%
Tényleg! Ezeknek eddig külön külön nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, de így... Várom a 8-at!!!
2012. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
88%

Kicsit ijesztő...

Bár szerintem Máday egyik rokona.

Azt se tudjuk, hogy miért vagy egyáltalán hogyan került át a szent johannába. Mert ugy csak ő és Cortez egy évvel idősebbek. Egyszer Máday ezt mondta:

-Már rég kicsaptalak volna Pósa, ha ...... nem lenne veled sok gond!

De hát sok gond van vele!

Minden esetre kiderül a 8. részben v. a kalauzban.

2012. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem is köze lehet valamelyik tanárhoz.Az a legfurább amikor Máday leordítja a fejét, hogy rég kirúgta volna, ha nem lenne..(és észrevette, hogy ott vannak a többiek) és azt mondta ha nem lenne rá kevés panasz.Pedig Ricsi beletartozik a balhés 4-esbe.Meg tudta azt, hogy kicserélték az ajtót stb.
2012. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
És tényleg! Tök igazatok van! Nekem eddig fel sem tűnt...
2012. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

eddig nekem sem tűnt fel annyira...

Bár amikor Máday azt mondta ,hogy "Már rég kicsaptalak volna, ha..." én itt arra gondoltam ,hogy népszerű meg minden de most ,hogy így mondjátok...

Szerintem is van vmi rokoni kapcsolat Máday/Borrel és Ricsi között

Érdekes...

2012. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem nem rokoni alap van a dologban.Tul atlatszo lenne, valami frappans kell legyen szerintem , csak nem tudom hogy mi az......de lehet hogy nektek van igazatok, nem vitatom..:)
2012. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az elejétől fogva érdekelt ez a kérdés! :D Szerintem Borrel-nek az rokona (talán a fia vagy az unokaöccse)... vagy családi barát. De tuti, hogy hozzá van valamilyen köze mert egyszer Ricsi arra hivatkozott "Tavaszi szünetben hallottam Borrel-től..."
2013. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Igen,a nyolcadik részben kiderül,hogy Borrel igazgató igazából nő,és ő Ricsi anyja.:)

Tényleg így van.

2013. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!