Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiatalok zene hallgatás...

A fiatalok zene hallgatás közben tényleg álmodoznak, hogy ők sztárok mindenki rajong értük stb?

Figyelt kérdés
elsősorban fiatalok véleményére vagyok kíváncsi
2009. aug. 3. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

én személy szerint ilyesmit sosem csináltam. nem is értem.

19/L

ha zene alá álmodozom, tájképeket, álomszerű látomásokat idézek fel, lehet, csak én vagyok ilyen romantikus lélek ^^

2009. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Zenehallgatás közben nem, egyébként nekem terveim között szerepelt valamilyen szinten, és most 24 évesen 10 éve a színpadon állok egy sikeres gospel kórus tagjaként, szóval nekem sikerült. :-)
2009. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
huuuha én nem álmodozom arról nem h híres énekes helyében lennék...más pályán akarok berobbanni ^^
2009. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én szoktam, de csak akkor ha saját magam által kornyikált dalokat hallgatok, más hangjára nem indulok be XD
2009. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig énekes akartam lenni. Szépen énekelek, nagyon sokan mondták már, hogy jó hangom van, énekversenyeket is nyertem, de a bátorság hiányzik belőlem, meg mostmár nem is érdekel annyira. Mostmár csak egy normális életre vágyok. Régen azért akartam valamivel kitűnni, mert elnyomottnak éreztem magam a nővérem mellett, ugyanis ő volt az olimpián, túl sokat foglalkoztak vele a szüleim, és ez mindig fájni fog nekem :(
2009. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Én sem álmodozom, hanem táncolok rá meg éneklem a család nagy örömére:D

19/L

2009. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

nem tudom, hol hallottad ezt, de ha ez tényleg így van, az elég durva :D

én sosem ezért hallgattam zenét. zenehallgatás közben élvezem az egészet úgy ahogy van, a hangokat, a basszust, az ütemét mindent. igaz nem is Lady Gagát, meg a hasonlókat részesítem előnyben :)

L/19

2009. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Én nem álmodozok ilyenről,ha zenét hallgatok.A zene hangulatától,meg persze főleg az enyémtől függ,hogy miről álmodozom,ha egyáltalán álmodozom valamiről. 18/l
2009. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem baromság. Ha hallok egy ütős számot, akkor a készülő regényem jeleneteit képzelem alá, hogy milyen ütős videót lehetne vágni belőle:D Vagy csak élvezem a zenét. Nem is akarom, hogy bárki rajongjon értem, nagyon idegesítene rövid időn belül.
2009. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mikor zenét hallgatok életszituációkat képzelek el néha h miket mondok stb. és olyankor tök jó :P
2009. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!