Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha köldök pirszinget csinaltat...

Ha köldök pirszinget csinaltatok, tényleg meg fogom banni?

Figyelt kérdés

Egy baratnöm azt mondja,hogy neki mindenbe bele akad,és amikor ki szurtak akkor nagyon fajt neki és be is gyuladt.

ez igaz?


2012. szept. 28. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem folyton begyulladt,és tényleg mindenbe beleakadt, pedig nem is volt túl nagy, nem sokáig volt bent.
2012. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ,ki hogy bírja.Sok embert ismerek,akinek van,és nincs baja vele,de olyat is ismertem,akinek kiszakadt törülközés közben :S Egy lánynak azért gyulladt be,mert a friss piercing-gel ment szabadstrandra a Tisza-tónál.Fuú,hát olyen undorító gennyes sebet rég láttam.De szerintem,aki vigyáz rá,annak nem gyullad be,nem akad be sehova stb. De tényleg alkati dolog is,mert egy ismerősöm vérmérgezést kapott tőle :S ja,hogy mennyire fáj,attól függ hol csináltatod. Régen én is akartam,de ma már nem csináltatnék.Tetkóm lett helyette:)
2012. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

uh de vérmérgezést hogy kapott?:o

hàt én nagyon szeretnék,de most el gondokodtam rajta és mar nem vagyok benne olyan biztos hogy meg csinaltatom.

Nekem a hosszukas pircingek tetszenek,de gondolam az tuti bele akad mindenbe.

2012. szept. 28. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!