Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a fiatok aki...

Mit tennétek, ha a fiatok aki 2 éve elment tőletek megtagadván az anyját aki 20 éve apja halála óta egydül neveli bátjával együtt, és kiderülne hogy megnősölt, diplomát kapott és téged az anyját semmibe vesz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Felkeresném, és elbeszélgetnék vele (nyugodtan, nem ordítanám le egyből). Tudom, hogy sokan azt fogják írni "szarj rá", de én is hasonló helyzetben vagyok (nem a fiammal), és meg fogom keresni a rokonaimat. Ha viszont nem lehet vele értelmesen beszélni, sem a feleségével, akkor hagyd, egyszer majd rájön, hogy neki is kell anya. (Vagy a gyerekének nagymama.)
2012. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt így megmondani. Most sokan írni fogják,hogy büdös kölök de nem lehet( és ez ne vedd sértésnek),hogy szörnyű anya voltál? Én speciel tuti,hogy nem fogom anyámmal a kapcsolatot tartani. Igen etettet viselte gondom de egy olyan szörnyű ember és egy olyan szörnyű embert faragott belőlem,hogy az nem igaz. Persze lehet,hogy jó anya voltál és ő egy hálátlan kis p*öcs. Ezt nem tudhatom.
2012. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!