Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mas is ilyen "panikrohammal"...

Mas is ilyen "panikrohammal" kell koran reggel? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Kb fel eve elaludtam egyik reggel, hajszalon mulott, hogy elertem a haza tarto repülöt (illetve elötte a vonatot, buszt). Azota is, ha reggel koran kell kelni, egyszerüen alig tudok aludni. Mostanban reggel 6ra kell mennem neha dolgozni, fel 5 körül kell kelnem. Elsö reggel szinten elaludtam, epp hogy beertem.

Orankent-felorankent felriadok, hogy basszus, biztos megint elaludtam, nem szolt a telefon, vagy felalomban kinyomtam, stb. Alig alszok ilyen ejjeleken. Pedig koran, 9-10 körül igyekszem lefeküdni.

Kollegista vagyok, igy a szobatarsaimra is tekintettel kell lennem.

Van valaki hasonlo helyzetben? Mit tegyek, hogy ne felriadjak reggel, hanem felebredjek?

21L


2012. okt. 2. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Több ébresztőórával biztosítsd be magad. Mindegyiket állítsd be ugyanarra, így biztos lehetsz benne, hogy nem nyomod ki álmodban és nem alszol el.
2012. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!