Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire számíthatok munkahely...

Mire számíthatok munkahely ügyben szerintetek? Odalent részletek.

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam MUNKA, MUNKAHELY kategóriát, oda írtam volna.


Kicsit hosszú lehetek. Egy évvel ezelőtt nagyon jó munkahelyem volt, de kaptam egy új kollégát, akinél rosszabbat el nem lehetett volna képzelni. Lusta volt, szarul dolgozott, általában utána meg helyette is dolgoznom kellett, még jókat aludt is, a gyerek teljes csőd volt. De valamiért a munkahely nem rúgta ki. Az adott helyen 6 hónap a próbaidő.

4 hónapja volt ott, amikor olyan helyről kaptam állásajánlatot, ahova nem jelentkeztem, csak ismerősöm dolgozott ott, s hallottak a szituációmról. Mivel a régi munkahelyemen a panaszom ellenére sem szabadultam meg a hülyétől, ezért leléptem.

Az új munkahelyem annyira nem jó. Havi 30-35 ezer forinttal kevesebbet kapok, több felelősségért. Így nem éri meg, de nem bírtam ki a régi helyemen azzal a kollégával már.


Nem telt 2 hónapba, s láttam, hogy a régi helyemen hirdetik az állásomat újra... volt egy érzésem, vajon miért. A gyereket végül kirúgták kolleganő molesztálása miatt. Azonnal jelentkeztem, be sem hívtak interjúra.


Napokkal ezelőtt újra hirdették az állást. Megint jelentkeztem, mert szívesen visszamennék, de most egy kísérőlevélben meg is kifogásoltam, hogy a múltkor figyelmen kívül hagyták a jelentkezésemet, holott a hülyegyerek kirúgása igazolja, hogy igazam volt, amikor reklamáltam miatta.


Pénteken interjúm van. Most behívtak.

Szerintetek mire számíthatok?


Egy kis bónuszként annyit, hogy a jelenlegi munkahelyemen az elmúlt fél évben kaptam olyan képzéseket, ami további előnyt jelenthet abban, hogy visszavegyenek, valamint igen jó ajánlólevélre is számíthatok.


2012. okt. 3. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!