Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színészkedni szeretnék, de...

Színészkedni szeretnék, de nincs arra pénzem, hogy a 75. 000 ft-s színjátszó képzéseket fizessem. Nem tudom, hogy hol kezdjem el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt egyik ismerősöm vizsga anyagának a főszerpelője voltam (Néma film volt) Nagyon tetszett, hogy szerepelhettem. Szívesen színészkednék, de nem tudom, hogy hol kezdjem el. Ismerősöm azt mondta, hogy kéne járnom ilyen artikulációs eberhez (vagy nem tudom,hogy hívják az ilyet), de arra nincs pénzem. Egyszerűen nagy érdkel ez a téma. Mit tehetnék?
2012. okt. 3. 15:40
 1/1 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy statiszta ként jó kezdeni (ez egyértelmű), de nem tudom hol lehet ilyenre jelentkezni. Ti tudtok valami jó helyet, ami tényleg jó és nemátverés?
2012. okt. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!