Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a világ...

Mit szólnátok, ha a világ leghíresebb színésze, énekese, írója, vagy sportolója magyar lenne és nyíltan homoszexuális?

Figyelt kérdés

Minden idők leghíresebb magyarja lenne és az ország is híresebb lenne általa. Sokan vele azonosítanák az országot.

Megházasodna Hollandiában és gyereket fogadna örökbe.

Büszkék lennétek, vagy szégyenkeznétek?



2012. okt. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha belőne minket a VB-re ku*vára nem érdekelne senkit.Kivéve engem és nem tudom tolerálni semmi áron az ilyet.
2012. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

19:51


Elmennél pfujolni, vagy tüntetni ellene?

2012. okt. 3. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Mit szólnék? Örülnék, feltéve, hogy nem felejti el, hogy honnan jött. Az meg, hogy homoszexuális nem érdekelne, ez az ő magánéletéhez tartozik.
2012. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

"Büszkék lennétek, vagy szégyenkeznétek?"


Egyik sem. Engem az ilyesmi abszolút hidegen hagy. A magam karrierjével vagyok elfoglalva és hogy a világ leghíresebb színésze, énekese stb.-je kicsoda és mit csinál, egyáltalán nem érdekel.

2012. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék semmit, mert ennél sokkal nagyobb problémák vannak a világban.
2015. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!