Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a haveromnak...

Mit tegyek ha a haveromnak lett egy barátnője és engem már le se szar mit tegyek?

Figyelt kérdés
1-ős korunk óta legjobb haverok vagyunk de most jóba lett egy csajjal és most már nem is nagyon haverkodunk meg már le se jön velem sehova pedig régen mindig le szokott jönni de nem akarok bunkó lenni h aszt mondjam h ne legyen vele de azér ő is lehetne rendesebb mert ha én voltam máshol és nem volt kivel lemennie akkor én egyből mentem hozzá és tök jól elhülyültünk (nincs túl sok haverja) most mit csináljak??

2012. okt. 4. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj fel te is egy csajt, már épp ideje lenne.
2012. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már volt nekem is de 5 év után szakítottunk mert már csak veszekedtünk és így nem működött
2012. okt. 4. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor most jöjjön egy másik.
2012. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazad van addig míg nem találok leszek a többi haverral kösz a választ majd velük megyek bulizni aszt majd ott lehet találok vkit
2012. okt. 4. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
szard le te is, csak h tudja milyen érzés
2012. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!