Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összes haveromnak gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes haveromnak gyönyörű barátnője van, én viszont egyedül vagyok, mit kell tennem, hogy ez ne maradjon így?

Figyelt kérdés

Hali!


23 éves srác vagyok, és a baráti társaságomban a lányok (általában) engem tartanak a legjobb srácnak és a legintelligensebbnek, viszont pont én vagyok egyedül. Talán azért mert semennyit nem bulizom, egyszerűen nem élvezem, csak a haverokkal járok sörözni. Most 2 jó barátom is külföldön összejött számomra álomnő kategóriájú nőkkel, hogy csak leesett az állam. Gyakorlatilag minden barátomnak, még az egyébként kevésbé jól kinézőknek is tök jó csaja van. Ennyit számítana, ha egy pasi kezdeményez és mer, szemben a jobban kinéző, de félénkebb pasikkal, hogy a lányok inkább őket választják?

Ez szerintem kissé igazságtalan.


2011. szept. 7. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Csajoz ne félj és lesz barátnőd nem is akár milyen ;)


Sok szerencsét !:)

2011. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
figyi vársz ...kiemeled a kérdést és fog irni talán pár csaj nyugi
2011. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én 17 vagyok és még sose volt barátom :( már nagyon zavar főleg úgy h engem ugyanúgy szép, helyes lánynak tartanak elégé és mégis én vagyok magányos :( én se szoktam diszkóba járni :S inkább kocsma ritkán
2011. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mondtam :D
2011. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az élet nem igazságos, viszont működik.
2011. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjetek össze, írjatok privátot egymásnak aztán hajrá.
2011. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el néha bulikban, de ne nagy drogozós buliban, hanem egy kisebb meghitt társaságban, és nyúld le a haver csaját.
2011. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el bulikba és ne bulikban, gyökér. Szép tanács, hogy más nőjét nyúlja le.
2011. szept. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!