Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kiskorúan játszottam eddig...

Ha kiskorúan játszottam eddig pokerstarson, de már 18 vagyok és ha megváltoztatnám a születési időmet, kapnék vmi komoly büntetést vagy semmit?

Figyelt kérdés
Tehát eddig 17 évesen játszottam pokerstarson és nem az eredeti születési idő van be állítva, és van olyan lehetőség hogy születési idő változtatása. Válaszokat előre is köszönöm.

2012. okt. 4. 20:06
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a személyit be kell szkennelni, nem lehet lazán megváltoztatni a születési időt...
2012. okt. 4. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy levelet, hogy véletlenül elgépelted, de itt a hivatalos személyid ami igazolja hogy már elmúltál 18. Akkor átírják.
2012. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy aki akkor regisztrált az oldalra amikor még nem volt 18, akkor nem számít ha már azóta betöltötted, nem fogják kifizetni.. :S azt meg látni fogják ha amikor regisztráltál akkor még 17 voltál szóval azzal semmire nem mész ha írsz nekik egy levelet.. kifognak tiltani és a pénzt soha az életben nem fogod megkapni.. :/
2012. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!