Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régebben eléggé népszerű...

Régebben eléggé népszerű voltam. Ám egyre csappan az érdeklődés irántam. Mit tegyek, hogy térjek vissza?

Figyelt kérdés
Az, hogy ez részben miért történt, nem írom le. Nem akarom befolyásolni a válaszokat. A kérdés egyszerű: Hogy lehet visszatérni a köztudatba?
2012. okt. 4. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Picit írd le mit szeretnél pl.: híres lenni az egyetemen vagy a városban akár a világon stb?
2012. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha akarod írhatok tanácsokat , de ahhoz írj egy keveset , hogy mit szeretnél.
2012. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csak körülírom a szituációt. Nem kizárólag az egyetemen belül gondolkozom. Egyszerűen csak összefolynak a baráti társaságok, sokan csak ismerősök, ám mégis mindenki tudja ki vagy. Nyilván, mint mindenben, ebben is vannak jobb, rosszabb időszakok, engem most éppen kicsit elfelejtettek. Nem azt szeretném, hogy rosszindulatú pletykák terjengjenek rólam, persze ez elkerülhetetlen, tapasztaltam már. De amit vissza akarok kapni, az az, hogy érdeklődnek irántam az emberek.
2012. okt. 4. 22:54
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerettesd meg magad és akkor mindenkit érdekelni fogsz.

Amúgy valami rossz pletykának is kell lennie különben nem leszel híres.

2012. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!