Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék sima Rendőr lenni...

Szeretnék sima Rendőr lenni és azt szeretném meg kérdezni hogy az érettségit azt csinálhatom rendőrsuli mellett vagy előtte kell?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 14:11
 1/3 anonim válasza:
Én úgy tudom kell az érettségi anélkül nem vesznek fel
2012. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Annó én is gondolkoztam ilyenen. Annyit tudok, hogy van rendőr szakközép is ahol gondolom úgy mennek a dolgok, ahogy más rendes szakközépbe is ( érettségi aztán szakma ) de lehet érettségi után is jelentkezni a Zrínyibe az viszont már diplomát ad.

Habár a kettő nem zárja ki egymást. Remélem segítettem. :)

2012. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 suzy135 válasza:
Leteszed az érettségit ha meg van jelentkezel valamelyik rendőrtiszti iskolába ott adnak egy lapot vagy is kérdéseket történelem matek, nyelvtan, + testnevelés ha az jó felvesznek 2 évig jársz utána meg írsz egy kérelmet hogy melyik városban szeretnél Rendőr lenni..Azt hogy nyomozó, közlekedési, vagy közrendes akarsz lenni azt Te döntöd el ha nem tetszik meg cserélhetsz.
2013. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!