Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy megtanuljak...

Lehetséges, hogy megtanuljak bal kézzel is írni?

Figyelt kérdés
A hajlamom megvan rá szerintem mert elég gyakran vagyok balos, pl. fociban is. Van köztetek olyan aki esetleg mindkét kezével tud írni? :D

2012. okt. 5. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

én igen, alapból balkezes vagyok, de az iskolában sokan csúfoltak miatta, így itthon a nyári szünet alatt megtanultam jobb kézzel is írni. Mivel mi itthon megtartunk minden könyvet, kikerestem padláson az elsős írásgyakorló füzetem és azt írtam újra, elég érdekes volt, és nagyon sokat kell gyakorolni, amit csak lehet jobb kézzel kellett csinálnom, hogy szokjam, és elég kemény munka szerintem ugyanolyan írást kialakítani, mint a bal kezemmel, de sikerült, szóval most mindkét kezemmel tudok írni. Ennek egyébként már 4 éve, szóval rég volt, de még mindig tudok mindkettő kezemmel írni, rajzolni, nagyjából egyforma szinten

18L

2012. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is alapból jobbkezes vagyok, de pár dolgot ballal csinálok, és megtanultam elég gyorsan. A vicc az egészben, hogy bal kézzel szebben írok.
2012. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ytong válasza:
milyen debil az aki csufol mert balkezes vagy?
2012. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az általános iskolás éveim ez miatt elég szépen teltek.. :) Szóval nagyon is lehetséges, amikor otthon vagy és unatkozol, gyakorolj, bal kézzel egyél, meg azzal fogj mindent meg írj stb :) Hosszú időbe telik, legalábbis nekem hosszú időbe telt, de nem lehetetlen:)
2012. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként az evésnél már szokásból a bal kezemet használom, szóval már fejlődök! :))
2012. okt. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!