Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetne 13évesen pénzt...

Hogy lehetne 13évesen pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdések, hogy.. hogy tudnék 13évesen pénzt keresni?:) A történet röviden, hogy gyűjtök valamire és olyan munka kéne, amit egyedül eltudok végezni és nem köti le az időmet annyira. Én a kutyasétáltatásra gondoltam, de szerintem nem sokan bíznák rá a kutyusaikat egy idegenre... Meg persze minden kutya természete más és más, és nem ismerném a kutyákat akiket sétáltatok. Ha valakinek van egy normális ötlete, jó lenne ha leírná :)

Köszi előre is!



2012. okt. 5. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Újságkihordás? Szórólapozás? Termékminta?
2012. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chrishu ***** válasza:
Fizikai munka, segíts az öregeknek, add el a cuccaidat
2012. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a szórólapozás nem is olyan rossz ötlet... Egy o.társamnak a keresztanyukájának van egy cége, aminek osztogathatnám a szórólapot, de nem szívesen kérnék pénzt egy ismerősömtől ezért :S Noshát segítsek az öregeknek? Nemrég költöztünk és senkit nem ismerek itt a lépcsőházban :D Kutyasétáltatásra nincs valakinek véleménye?:))
2012. okt. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!