Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ördög szállta meg, vagy...

Nida78 kérdése:

Az ördög szállta meg, vagy csak egy átlagos tini?

Figyelt kérdés
Barátnőm lánya 12 éves. Néha olyan kirohanásai vannak (kiabál, hisztizik apróságok miatt), hogy alig bírnak vele a szülei. Néha rossz jegyeket hoz az iskolából, előfordul hogy kedvetlen, szomorú, lusta, gyakran nem fogad szót. Mivel az idősebb lányuknál nem voltak ilyen problémák, a szülők szerint ez a viselkedés valami gonosz erőnek köszönhető, vagy hogy két énje van. Nagyon féltem a kislányt, mert a szülők nagyon belemerültek az ezotéria világába (szellemidézés, ördögűzés, jósok, látók). De mit tehetnék én? Mit mondjak, hogy ne legyen harag?

2012. okt. 6. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Gonosz erő ?! Hol élnek ezek?! Ha azt hiszik hogy valami gaz van vele vigyék el orvoshoz

De annyit en is tudok hogy nem az ördög szállta meg

2012. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem skizofrén (több személyisége van):)
2013. aug. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!