Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Help! Németül kell leirjam...

Mynameisheni kérdése:

Help! Németül kell leirjam egy átlagos napomat. Valaki megfogalmazná nekem németül? ( jo tudom nagyon konnyu )

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 11:33
 1/3 anonim válasza:

Ezt csak példának írom, mert fogalmam nincs hogy tellik egy napod:)))


Jeden Morgen muss ich um 6 Uhr aufstehen.

Zuerst dusche ich, dann frühstücke ich. Meistens ziehen ein Jeans und einen Pullover an. Dann gehe ich zur Bushaltestelle. Der Bus fährt um Viertel vor sieben. Der Unterricht begint um halb acht und sein um 13.30 Uhr zu Ende, das heißt, wir haben sechs Stunden Unterricht. Um 2 Uhr bin ich wieder zu Hause. Dann esse ich. Meistens mache ich gleich meine Hausaufgaben und dann setze ich mich noch an den Computer. Manchmal sehe ich auf fern, wenn es etwas Interessantas im Fernsehen gibt. Um halb zehn gehe ich schlafe. So ist gewönlich mein Tag.

2012. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!sokat segitettél ezzel : ) átírom picit de kb.nekem is ez
2012. szept. 30. 16:51
 3/3 anonim válasza:
bárki vagy imádlak köszönöm !!
2013. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!