Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Elég valósághű.

Figyelt kérdés
Az volt az álom hogy elmegyünk valahova kirándulni. Még én sem tudtam hova megyünk mert félóránként máshova mentünk.Amikor úgy döntöttük hogy haza akarunk menni akkor egy autópályán mentünk. Pár perc múlva beleragdunk egy zöld vízféleségben ahol nem tudtunk tovább menni, ezért tolni kellett volna. Én bent maradtam a kocsiban, a testvérem kiszállt anyáékkal.Nehéz volt tolni mert minden volt abban a zöld izében ami szemét volt. azután nem tudom hogy de megint az autópályán voltunk, de utána mégis megint beleragadtunk abban a zöld izébe ami tele volt szeméttel. Amikor kiszálltak a testvéreim és a szüleim azonnal meghaltak.Én is ki akartam szállni de egyszerre nagyobb lett a szemét is, és az visszavitt. Amikor leestem róla már én sem éltem, utána nem tudom mi történt volna, de felébredtem.Jövő héten megyünk kirándulni, ezért egy kicsit megijedtem az álomtól. KÖSZI ANNAK AKI ÍR! 10/L

2012. okt. 7. 15:10
1 2
 1/12 BB Ádám ***** válasza:
gáz szivárod az ágyad mellől a falba.
2012. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nem sokat segített :/ Amúgy hülyeség lenne hogy "gáz szivárogna"
2012. okt. 7. 15:21
 3/12 linikeh válasza:
Nézd meg az álmos könyvet hátha van valami erre utaló...!xd
2012. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekünk nincs olyan :(
2012. okt. 10. 14:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudat alatt félsz a kirándulástól és ezt rakta össze az agyad.
2012. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem féltem, amúgy már voltunk,szerencsére nem történt semmi
2012. okt. 23. 10:10
 7/12 anonim válasza:
Én már hallottam olyat hogy álmodba nem tudsz meghalni mert felkelsz. de ha álmodba meghalsz akkor a valóságban is meghalsz :S nem tudom mennyire igaz, én ezt hallottam. Azzal magyarázták hogy például ha zuhansz le akkor mindig felébredsz :) de ha ne adj isten nem ébredsz fel akkor már nem is fogsz :(
2012. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ajajj
2012. okt. 29. 13:41
 9/12 anonim ***** válasza:

almodba meghalni nem katasztrofa. egy aktualis problemat beleillesztettel az elethelyzetedbe. ugy ertem, mentek kirandulni, izgulsz emiatt, es ezert almodtal vele. ne aggodj, az hogy rossz volt almodba, nem azt jelenti, hogy rossz lesz igazibol is. ezek csak ketsegeid. az, hogy mocsar szeru dologban voltal, viszont egy elet szituaciora utalhat, hogy pl most ugyerzed esetleg, hogy olyan a helyzet csaladi szinten, amibol nem tudtok kilabalni. hova mentek kirandulni? mi az apropoja a kirandulasnak? lehet, hogy azzal kapcsolatban van szemet, es leragadas? ezeket mind csak te tudhatod, az almok kodolt uzenetei a tudatalattidnak. sokat kellene beszelgetni, hogy meg lehessen ezeket magyarazni, es a legtobb kerdesre, magadban van a valasz. a halaltol nem kell felni, almodban plane nem. en nem hiszek az almoskonyvbe cikkeiben, mert egy-egy szimbolum szemelyenkent mast jelenthet, de erdemes neha elmelazni rajta, hogy igaz-e amit allit. az almos konyv egyebkent ezt irja a halalrol:


Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. Családtag haláláról álmodni: ha ő kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót.

forras: [link]

2012. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Liza345 válasza:
Ne haragudjál meg de egyszer jól össze foglaltad...kicsit figyelj oda ha valamit el akarsz mesélni...
2012. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!